טכנאי מיזוג אוויר וקירור

חברתנו פז קור מציעה לכם להיכנס למשפחת לקוחתינו ולהנות משרות של צוות טכנאים מקצועיים במחירים הוגנים ומשתלמים.

צוות הטכנאים של פז קור יספק מענה איכותי ומקצועי בעל ניסיון רב של 25 שנה בתחום המיזוג והקירור.

צרו קשר עוד היום עם אחד מטכנאי המזגנים שלנו ותהנו מהשירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

האקלים הישראלי מביא עמו מזג אוויר חם מאוד בעונת הקיץ וגם ימים קרים בחורף, הדרך הטובה ביותר וגם הזולה ביותר לקירור הבית או חימום הבית היא שימוש במזגנים חסכוניים. מזגן תקין התואם את גודל החדר משפר משמעותית את איכות החיים, הכול מסכימים כי קשה לגור בבית ללא מזגן או לעבוד במקום ללא מזגן.

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים טכנאי מיזוג אוויר לתיקון תקלה או להתקנה של מזגן חדש, צוות פז קור מיזוג אוויר מספק שירות בסטנדרטים גבוהים בתחום המיזוג. אנחנו מציעים עבודה מקצועית, שירות אדיב, חלקי חילוף איכותיים, אחריות, עמידה בזמנים ושנים רבות של ניסיון בתחום המיזוג.

תקלות מזגנים נפוצות

מזגן שלא מקרר מספיק, מזגן שמקרר ועובד ללא הפסקה, מזגן לא נדלק, ייתכן כי מדובר בתקלה מורכבת ויתכן כי מדובר בתקלה מאוד פשוטה אותה תוכלו לאבחן בעצמכם ולעתים גם לפתור בעצמכם. היום יש בכל בית לפחות 2 מזגנים, הדבר הנכון יהיה להכיר באופן בסיסי לפחות תקלות מזגן נפוצות, כך תדעו מתי יש להזמין טכנאי מיזוג אוויר ומתי מדובר בתקלה אותה תוכלו לפתור בעצמכם.

מחסור בגז במזגן

מדובר בתקלה מאוד נפוצה, תקלה כה נפוצה עד כי כל טכנאי המזגנים מביאים עמם בלון גז. מחסור בגז ישבש את פעילות המזגן ואף יגרום לחוסר תפעול של המזגן. המחסור בגז נותר בשל דליפה, תיתכן דליפה גם כאשר מערכת הגז של המזגן תקינה. התיקון של התקלה פשוט מאוד, כל שעל הטכנאי לעשות הוא למלא את מכל הגז של המזגן וכך להחזירו לפעולה. מדובר בתקלה פשוטה אותה לא תוכלו לפתור בעצמכם, טכנאי מזגנים דרוש.

תקלה של מדחס מקולקל

הפעילות התקינה של המזגן מתבססת על רכיבים רגישים, ביניהם גם המדחס, פעילות המדחס היא דחיסה של האוויר, פעילות חיונית לתפקוד תקין של מזגן. תקלות מדחס הן תקלות מכניות או חשמליות, שימו לב, כאשר מגיע הרגע להחליף את המדחס במזגן כדאי לבחון את העלויות הכלליות של העבודה ולוודא כי התיקון משתלם על פני רכישה של מזגן חדש.

חשוב לדעת, תקלות כמו פילטרים מלוכלכים או צינור ניקוז מים סתום אפשר וכדאי לפתור באופן עצמאי. 

כאן ליעוץ חינם התקשר עכשיו !

052-3602327

צור קשר

טואול - בניית אתרים