תיקון מזגנים

מרעיש לכם? מטפטף לכם? לא מקרר? לא מחמם? לא מגיב?

הסירו דאגה מליבכם צוות המומחים של חברת פז קור כאן בשבילכם כדי לפתור כל בעיה מרעשים ונזילות ועד מילוי גז .

 • צוות עובדים ממחה - בעל ניסיון רב 25 שנה
 • טיפול על ידי הציוד והמיכשור המתקדמים ביותר
 • פריסה ארצית רחבה
 • והכי חשוב שירות עם חיוך


  עם אנשי המקצוע הנכונים תיקון מזגנים הוא לא סיפור יקר או מורכב, תוכלו לסיים את תיקון המזגן במהרה. הסוד הוא בחירה נכונה באנשי מקצועי אמינים, מנוסים ובעיקר מקצועיים, כאן בדיוק נכנס לתמונה הצוות של פז קור מיזוג אוויר עם שירות מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל. אנחנו מבצעים את כל תיקוני המזגנים הנפוצים וגם טיפול בתקלות מורכבות יותר, השירותים הנפוצים הם מילוי של גז במזגן, תיקון של נזילות מים, החלפה של קבל.

  תמחור עבודות תיקון מזגנים

  מורכבות העבודה, משך העבודה ובעיקר עלויות של חלקי חילוף הם שקובעים את עלות התיקון. כך למשל, כאשר יש לבצע החלפה של מדחס, העלות של תיקון המזגן תהיה גבוהה משמעותית בהשוואה לעלות תיקון מזגנים עם מחסור בגז או נזילה של מים. דוגמה נוספת לתיקון יקר תהיה החלפה של לוח פיקוד במזגן.

  מתי כדאי לרכוש מזגן חדש?

  הצוות המקצועי של פז קור מיזוג אוויר מכיר היטב את התחום, את עלויות המזגנים ואת אורך החיים של המזגן לאחר תיקון. בהתאם לכל הנתונים נוכל לספק המלצה על החלפת המזגן או תיקון המזגן כאשר עלות התיקון גבוהה לעתים הדבר הנכון ביותר יהיה דווקא השקעה בקניית מזגן חדש על פני השקעה ברכישת חלקי חילוף יקרים.

  טיפים מהמקצוענים על תיקון מזגנים

  מילוי גז מזגנים : ראשית נציין כי מדובר בתקלה מאוד נפוצה. אם טכנאי המזגנים שלכם טוען כי גז המזגנים התייקר ולכן גם מחיר התיקון עולה, דעו כי גז המזגנים אכן התייקר אך ההשפעה של התייקרות הגז על המחיר לצרכנים פרטיים תהיה רק בטווח של כמה עשרות שקלים. טכנאי תיקון מזגנים אמין ומקצועי יבצע את העבודה במהירות ויעילות במחיר הוגן.

  החלפת מדחס במזגן : מדובר בתקלה יקרה, זהו השלב בו כדאי לבחון את עלות התיקון מול גיל המזגן ועלויות של החלפת המזגן התקול בחדש. טיפ נוסף, חשוב לוודא כי אכן מדובר בתקלת מדחס ולא בתקלה אחרת.

  תחזוקה עצמית נכונה של המזגן

  1. ניקוי פילטרים פעמיים בשנה לפחות.
  2. איתור סתימות בצינור המים.
  3. שימוש חכם וחסכוני במזגן על פי הנחיות חברת החשמל.

כאן ליעוץ חינם התקשר עכשיו !

052-3602327

צור קשר

טואול - בניית אתרים