התקנת מזגן

עבודת התקנה של מזגן חדש היא עבודה מורכבת הדורשת לעתים קידוח, עבודות בטון, עבודה בגובה ועוד. בחירה במתקין מזגנים מקצועי ומנוסה חשובה מאוד, התקנת מזגן בבית היא לא עסק לחובבנים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. צוות פז קור מיזוג אוויר מקפיד לבצע כל התקנת מזגן בבית פרטי או בבית עסק תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות, איכות, מקצועיות, הלקוחות שלנו יודעים שהם בידיים טובות.

מה חשוב לבדוק לפני ההתקנה?

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין מזגן חדש לחדר כדאי להתייעץ עם מתקין מזגנים ולבחון יחד עמו את התאמת המזגן לגודל החדר ואת האופציות העומדות בפניכם. היום אפשר למצוא בשוק מזגנים עיליים, מזגנים מיני מרכזיים ומזגנים מרכזיים, יחד עם מתקין המזגנים תצליחו לבחור נכון יותר את המזגן המתאים לכם ביותר ולתאם התקנת מזגן שתספק את התוצאות הטובות ביותר. בחירה נכונה של מזגן תהיה משמעותית גם לצריכת החשמל ולחשבון החשמל שלכם.

מה חשוב לשאול לקראת התקנת מזגן חדש?

  1. מהי תפוקת המזגן?
  2. האם התפוקה של המזגן תואמת את מיקום המזגן בחדר ואת גודלו?
  3. מהי צריכת החשמל של המזגן?
  4. מהי תקופת האחריות על המזגן?
  5. כמה עולה התקנת מזגן כזה?

התקנת מזגן סטנדרטי היא התקנה של מזגן עד 3.5 כוח סוס, בעבור התקנה של מזגנים גדולים יותר ההתקנה תעלה מעט יותר. ההתקנה הסטנדרטית כוללת חיבור של צנרת ומנוע, התקנה של החלק החיצוני היושב מחוץ לבית והתקנה של החלק הפנימי עם תושבת למנוע. אל ההתקנה הסטנדרטית תוכלו להוסיף אמצעי הגנה מפני גניבות, צנרת ארוכה במידת הצורך, עבודת קידוח בבטון במידת הצורך, הוספה של נקודת חשמל במידת הצורך, התקנה של צנרת מוסתרת למזגן מתוך שיקולים קוסמטיים של עיצוב פנים.

בעבור כל חדר ומבנה יש לתכנן התקנת מזגן באופן אישי, המקצועיות של מתקין המזגנים נבחנת ביכולת שלו להתאים לכם את המזגן הטוב ביותר בעבור כל חדר. התאמה נכונה היא המפתח לשימוש יעיל ומהנה במזגן לשנים הבאות. המזגן הנכון יקרר ויחמם את החדר בדיוק במידה הנכונה.

כאן ליעוץ חינם התקשר עכשיו !

052-3602327

צור קשר

טואול - בניית אתרים