מתקין מזגנים

רכשתם מזגן חדש לבית או לעסק? מחפשים מתקין מזגנים? יש לכם אפשרות להזמין טכנאי מזגנים מטעם החברה בה רכשתם את המזגן או לחילופין לפנות אל מתקין מזגנים עצמאי ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. כך תוכלו לבצע השוואת מחירים חכמה ולוודא כי אתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר ותמורה מלאה בעד כספכם.

כדאי לדעת, רבים רוכשים היום מזגנים אונליין, המחירים אטרקטיביים, האספקה מהירה והמותגים מוכרים ואיכותיים, אין כל סיבה שלא לרכוש מזגן דרך האינטרנט, אך חשוב לדעת כי ככל הנראה יהיה עליכם לאתר בעצמכם מתקין מזגנים מקצועי.

מה אנחנו מציעים?

הצוות של פז קור מיזוג אוויר מכיר היטב את כל סוגי המזגנים ומבצע עבודות התקנת מזגנים מכל הסוגים. אם דרוש לכם מתקין מזגנים מקצועי, מנוסה, אדיב ואמין, הגעתם למקום הנכון. כל עבודות ההתקנה מתבצעות תחת הקפדה על נהלי הבטיחות המחמירים ביותר. 

איך מתמחרים התקנת מזגן?

את המחיר נקבע מראש בהתאם לסוג המזגן, מיקום וגודל החדר. ההתקנה תהיה יקרה יותר כאשר יש צורך בעבודות נוספות כמו צנרת ארוכה, צנרת סמויה, שבירת בטון, שיפור מערכת החשמל בבית ועוד. במקרים בהם עבודת ההתקנה מורכבת יותר בשל תנאים לא מתאימים בחדר לסוג המזגן או גישה בעייתית אל המיקום, העלות משתנה בהתאם.

 חשוב להבהיר כי עלות התקנת המזגן נקבעת באופן סופי רק לאחר שהמתקין בוחן את התנאים בשטח ומוודא כי אין צורך בביצוע עבודות נוספות. במידת האפשר כדאי לבקש את המתקין להגיע אליכם ולקבוע האם מדובר בהתקנה סטנדרטית או התקנה מורכבת. במקרים בהם הצעת המחיר נסגרה טלפונית נעדכן אתכם לפני תחילת העבודה בצורך בעבודות נוספות הכרוכות בתשלום נוסף.

איך בוחרים מתקין מזגנים?

התקנה מקצועית של מזגן מצמצמת את הסיכויים לבריחת גז או נזילת מים, מתקין מזגנים מקצועי המבצע עבודה ברמה גבוהה יספק לכם שקט נפשי. עליכם לוודא כי בחרתם איש מקצוע עם התמחות בתחום וניסיון, חשוב לבחור מתקין מזגנים מקצועי ולא שיפוצניק כללי. צרו קשר להזמנת שירות התקנה מקצועי למזגן, שירות אדיב, מהיר, אמין ויעיל. במידת האפשר, כדאי יהיה לבחור מתקין מזגנים שקבלתם עליו המלצות טובות.

כאן ליעוץ חינם התקשר עכשיו !

052-3602327

צור קשר

טואול - בניית אתרים