טכנאי מזגנים

בכל קיץ נראה כי מזג האוויר הופך חם יותר, קשה לנו לעבור אפילו יום אחד ללא מזגן בבית ובמקום העבודה. טכנאי המזגנים עובדים בעונת הקיץ מסביב לשעון, אנחנו בצוות פז קור מיזוג אוויר עושים כל מאמץ בכדי להעניק ללקוחות שלנו את השירות המקצועי הטוב ביותר במהרה.

מה אנחנו מציעים?

שירותי טכנאי מזגנים ברמה גבוהה, המוניטין שלנו מתבסס על ניסיון, הכשרה מקצועית, אמינות, אחריות, הגינות ואלפי לקוחות מרוצים ששבים, מזמינים וגם ממליצים לאחרים על השירות שלנו. צוות פז קור מיזוג אוויר יאבחן במהרה את התקלה, ייתקן אותה ויחזיר את המזגן לפעולה. נציין כי העבודה מתבצעת תוך שימוש בחלקי חילוף איכותיים.

רגע לפני שמזמינים טכנאי מזגנים

המזגן לא עובד ואתם לא יודעים מה לעשות? רגע לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי כדאי לבדוק האם מדובר בתקלה פשוטה אותה תוכלו לפתור בעצמכם. זה הזמן לבדוק את החיבורים לחשמל של המזגן, לנקות את הפילטרים, לוודא כי אתם מפעילים את המזגן נכונה, לבדוק תקינות בסיסית בלבד של הצנרת והגז של המזגן.

יש לכם תעודת אחריות?

תקופת האחריות על מזגנים חדשים היא לרוב 5 שנים. אם המזגן שלכם עדיין תחת אחריות כדאי לבדוק מהם תנאי השירות, האם עליכם להזמין טכנאי מטעם החברה? אם יש לכם ביטוח למכשירי החשמל בבית כדאי גם כן לבדוק את הזכאות שלכם.

איך בוחרים טכנאי מזגנים?

הבחירה הנכונה תהיה כמובן טכנאי מזגנים אמין ומקצועי, טכנאי שיוכל לפתור את התקלה, להחזיר את המזגן לפעילות תקינה, לספק אחריות לעבודתו ולעשות זאת במחיר הוגן. טכנאי מזגנים בוחרים על פי סוג ההתמחות של הטכנאי, עליכם לוודא כי הטכנאי מתמחה בטיפול בסוג המזגן שיש לכם. רק טכנאי מזגנים עם התמחות בתחום יחזיק בידע הדרוש ובחלקי החילוף המתאימים ביותר למזגן שלכם. טיפ נוסף, חפשו טכנאים מורשים מטעם היצרן ותוכלו להיות בטוחים שמצאתם טכנאי שמכיר היטב את סוג המזגן שלכם ואת התקלות הנפוצות בו.

כעת נותר לכם רק להתקשר, לתאר את התקלה בצורה הטובה ביותר ולתאם את הגעת הטכנאי. ככל שתתארו את התקלה בצורה מפורטת יותר כך נצליח להגיע אליכם מוכנים יותר עם כל הדרוש לתיקון יעיל ומהיר.

כאן ליעוץ חינם התקשר עכשיו !

052-3602327

צור קשר

טואול - בניית אתרים